gielda infoDrodzy Rodzice i Nauczyciele,{nofancybox}

Z przyjemnością informujemy, że w tym tygodniu ruszyła Szkolna Giełda Narciarska, dostępna na stronie Rady Rodziców, w zakładce Giełda Narciarska.

Giełda Narciarska powstała z myślą o klasach narciarskich, ale korzystać z niej mogą wszyscy Rodzice i Nauczyciele naszej szkoły.  Nasze pociechy rosną i z roku na rok każdemu potrzebny jest nowy sprzęt, większe buty, dłuższe narty… Najprostszą rzeczą wydaje się być wymienianie tego sprzętu na miejscu, w ramach szkoły.

Od dzisiaj każdy z Państwa może zgłaszać swoje oferty sprzedaży, mailowo na adres

Ogłoszenie powinno zawierać:
ü  krótki opis, zawierający informacje jaki sprzęt jest do sprzedania (np. buty narciarskie / narty / kijki / kask…),
ü  rozmiar / długość w przypadku nart i kijów,
ü  co najmniej jedno zdjęcie typu jpg o rozdzielczości maksymalnie 1000 px × 1000 px,
ü  dane kontaktowe, które mają być podane w ogłoszeniu,
ü  proponowaną cenę (opcjonalnie).
Uwaga. Powyższe dane będą upublicznione na stronie.

Szczegółowe informacje można znaleźć w Regulaminie Giełdy Narciarskiej, na stronie Rady Rodziców.

Zapraszamy do korzystania z Giełdy i życzymy udanych transakcji handlowych glad

Ewa Bogusz i Marcin Karola / Rada Rodziców