539 czerwca w Naszej Szkole odbył się Turniej Szachowy zorganizowany przez Krakowski Klub Szachistów oraz Radę Rodziców. W tym roku frekwencja była rekordowa. Udział wzięło 48 uczniów. Wszystkie dzieci dzielnie sobie radziły rozgrywając partie królewskiej gry. Po pięciu rundach każdy zawodnik został nagrodzony za trud, dlatego należą im się brawa i gratulacje. Pucharami zostało nagrodzonych 3 najlepszych pierwszklasistów: Jan Kotlinowski z klasy IA, Sebastien Kiełczewski z IC, Tomasz Zagólski z IC oraz najlepszy drugoklasista Jakub Zalewski z IIA, czwartoklasista Jędrzej Wrzesiński z IVA oraz zwycięzca w klasyfikacji ogólnej Łukasz Święch z klasy VC.

52Tabele z wynikami:

Tabele z wynikami z poszczególnych partii z programu chessarbiter dostepne są tutaj:

GRUPA 1, GRUPA 2.

Zapraszamy do obejrzenia ZDJĘĆ.

Składamy podziękowania naszemu instruktorowi Bartłomiejowi Wiejaczce za sędziowanie i poprowadzenie turnieju oraz jego pomocnikom Mateuszowi Rogowi i Jakubowi Żabie.