Drodzy Rodzice,

W imieniu wszystkich Państwa,  Rada Rodziców  przekazała  Szanownemu  Gronu Pedagogicznemu naszej szkoły drobny upominek, w postaci kwiatów,  różnorakich słodkich i zdrowych  rozmaitości. Nie zapominając przy tym o kilku słowach podziękowania oraz serdecznych życzeniach  z okazji Święta Nauczyciela.

Ponadto,  w dniu dzisiejszym,  podczas uroczystego ślubowania klas pierwszych,  Pani Dyrektor  w obecności Rodziców i wychowawców klas pierwszych oraz zaproszonych gości,  pasowała  młodych adeptów na uczniów.

Posypały się brawa,  życzenia, gratulacje dla najmłodszych milusińskich oraz ich Rodziców i wychowawców.  Najmłodszym uczniom wręczono drobne pamiątki.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania  się z kilkoma  zdjęciami upamiętniającymi te chwile.

Relacja na FB