Podsumowanie Turnieju Szachowego

21 cze 2017

turniej20170620 - 63W ostatnim tygodniu szkoły - 20 czerwca został rozegrany Turniej Szachowy. Wzięło w nim udział 34 uczniów. Nie jest zaskoczeniem I miejsce doświadczonego zawodnika KKSz Piotra Kędziory (5A), który zakończył rozgrywki z kompletem punktów. Również ani jedną przegraną partią mogą pochwalić się Michał Świątkowski (5A) oraz Jan Kotlinowski (2A).
Gratulacje dla wszystkich uczestników.

Na podium stanęło 9 zawodników, gdyż ostateczna klasyfikacja była podzielona na 3 grupy

• pierwszoklasiści
    • I miejsce - Piotr Nowak (1A)
    • II miejsce - Hubert Jarosz (1A)
    • III miejsce - Franciszek Zych (1A)
  • drugoklasiści
    • I miejsce - Jan Kotlinowski (2A)
    • II miejsce - Hugo Grodzki (2A)
    • III miejsce - Tomasz Zagólski (2C)
  • trzecioklasiści i starsi
    • I miejsce - Piotr Kędziora (5A)
    • II miejsce - Michał Świątkowski (5B)
    • III miejsce - Antoni Kędracki (3A)

Turniej został sprawnie poprowadzony przez 3 sędziów: instruktorów KKSz panów Mariusza Lewickiego i Pawła Mrozińskiego oraz absolwenta szkoły Filipa Litwę.

Każdy z młodych szachistów dostał nagrodę oraz dyplom, a ponadto laureaci zostali wyróżnieni pucharami. Puchary i część nagród została ufundowana przez Radę Rodziców oraz Krakowski Klub Szachistów.

Zapraszamy na stronę z wynikami turnieju oraz do obejrzenia zdjęć.