Szanowni Państwo,

ulotkajak co roku planujemy zorganizować w naszej szkole liczne akcje charytatywne.

Kilka z nich chcielibyśmy dedykować Ani Sołtykiewicz (pseudonim „Sołtysia”) – absolwentce naszej szkoły, wzorowej uczennicy, a przede wszystkim wspaniałej koleżance.

Ania (dziś Ania Tułecka) z mężem i trójką dzieci (7, 5 i 2 lata) mieszka w Zamościu, ale w latach szkolnych mieszkała w Krakowie przy ul. B. Prusa, była uczennicą naszej szkoły w latach 1981 – 1989. Uczęszczała do klasy sportowej, gdzie poza wspaniałymi wynikami w nauce, osiągała także liczne sukcesy w zawodach szermierczych i jak wielu naszych uczniów świetnie jeździła na nartach, a co najważniejsze chętnie pomagała innym i była zaangażowana w życie naszej szkolnej społeczności.

Dziś to Ona potrzebuje naszej pomocy!

Pragniemy wesprzeć kosztowne leczenie onkologiczne Ani i pomóc pokonać walkę z chorobą. Koszt miesięcznej terapii to ok. 26 000 – 30 000 zł. Jest to kwota nieosiągalna dla Ani i jej rodziny.

Ania jest podopieczną Fundacji Alivia, poprzez którą można dokonywać wpłat na specjalnie dla Niej utworzone subkonto.

Liczymy na Państwa wsparcie i jak zawsze wielkie serca!!!

Liczy się każda złotówka!!!

Gdyby ktoś z Państwa zechciał  wesprzeć leczenie NASZEJ ANI, zamieszczamy ulotkę Fundacji Alivia z numerem konta oraz link do strony, przez którą można bezpośrednio dokonywać wpłat.

www.skarbonka.alivia.org.pl/anna-tulecka

Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom za okazanie serce i pomoc!!!